Opinie klientów:

5.00

2 opinie

Sprzedawane przez:

Agito.pl

  • Darmowa dostawa od 99 zł

Dołączona gwarancja: szczegóły

Klienci indywidualni: 24 miesięcy

Podobne produkty

Opis

Philips GC 3810 żelazko mocy 2400 W, gotowe jest do pracy już kilkanaście sekund po włączeniu. A ceramiczna stopa Stopa SteamGlide Plus żelazka odporna jest na zarysowania. Żelazko wytwarza parę 40 g/min, co gwarantuje Ci skuteczniejsze i łatwiejsze prasowanie. Dodatkowe uderzenie pary o mocy 150 g/min zapewniające szybkie zwilżenie materiału. Zalety Szybkie nagrzewanie i duża wydajność Moc 2400 W zapewniająca szybkie nagrzewanie się Strumień pary do 40 g/min ułatwia rozprasowywanie zagnieceń Silne uderzenie pary (150 g) łatwo rozprasowuje najbardziej oporne zagniecenia Dobry poślizg po wszystkich rodzajach tkanin Nasza doskonała stopa SteamGlide Plus zapewniająca wspaniały poślizg Bezpieczne prasowanie Podwójny, aktywny system antywapienny zapobiega osadzaniu się kamienia Wygoda prasowania Automatyczny regulator pary zapewnia odpowiednią ilość pary do każdego rodzaju tkanin Końcówka stożka parowego Triple Precision ułatwia prasowanie trudno dostępnych miejsc Optymalna waga umożliwia łatwe przesuwanie żelazka po ubraniach Funkcje
Moc 2400 W zapewniająca szybkie nagrzewanie się Dzięki mocy 2400 W żelazko parowe Azur Performer szybko się nagrzewa i oferuje dużą wydajność, aby zapewnić doskonałe efekty prasowania.
Strumień pary do 40 g/min ułatwia rozprasowywanie zagnieceń Ciągły strumień pary do 40 g/min zapewnia doskonałą ilość pary pozwalającą skutecznie rozprasować wszystkie zagniecenia.
Silne uderzenie pary (150 g) łatwo rozprasowuje najbardziej oporne zagniecenia Silne uderzenie pary (150 g) łatwo rozprasowuje najbardziej oporne zagniecenia.
Nasza doskonała stopa SteamGlide Plus zapewniająca wspaniały poślizg Zapewniająca najlepszy poślizg stopa SteamGlide Plus pozwala błyskawicznie uporać się z prasowaniem. Precyzyjnie rozmieszczone otwory wylotu pary umożliwiają równomierne rozprowadzanie pary.
Podwójny, aktywny system antywapienny zapobiega osadzaniu się kamienia Podwójny aktywny system antywapienny zapobiega osadzaniu się kamienia w żelazku dzięki antywapiennym tabletkom i łatwej w użyciu funkcji Calc-Clean. Dzięki regularnemu czyszczeniu żelazka parowego zmniejsza się ryzyko wystąpienia białych plam z kamienia oraz wydłuża się wydajność strumienia pary, co zapewnia lepsze efekty prasowania.
Automatyczny regulator pary zapewnia odpowiednią ilość pary do każdego rodzaju tkanin Dzięki automatycznemu regulatorowi pary nie trzeba się już martwić o dobór odpowiedniej ilości pary. Wystarczy ustawić temperaturę do prasowania określonego rodzaju tkaniny i gotowe.
Końcówka stożka parowego Triple Precision ułatwia prasowanie trudno dostępnych miejsc Końcówka stożka parowego żelazka Philips Azur Performer jest precyzyjna na 3 sposoby: ma spiczastą końcówkę, rowek do prasowania wokół guzików oraz gładki kształt. Końcówka Triple Precision pozwala dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych miejsc, m.in. obszaru wokół guzików oraz pomiędzy plisami.
Optymalna waga umożliwia łatwe przesuwanie żelazka po ubraniach Żelazko ma optymalną wagę, przez co umożliwia łatwe prasowanie wszelkich tkanin. Prasowanie jest mniej kłopotliwe, a przekładanie żelazka na deskę do prasowania i z powrotem na podstawę jest łatwe.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Główne cechy

Moc (W) 2400
Stopa SteamGlide Plus
Rodzaj produktu Żelazko
Pojemność zbiornika na wodę (l) 0.3

Funkcje

Strumień pary (g/min) 40
Prasowanie pionowe Tak
Silne uderzenia pary (g/min) 150
Strumień pary Tak
System antywapienny Tak
Blokada kapania Tak
Funkcja ECO Tak
Końcówka parowa Tak
Inne: Schowek na przewód

Charakterystyka techniczna

Długość przewodu zasilania (m) 2
Kolor Biały/Niebieski

Producent: Philips

Używane razem

Opinie (2 opinie)


Ogólna ocena produktu:

5 (2 opinie)

Masz ten produkt? Używasz go?

Kliknij w gwiazdki, aby ocenić produkt


Sortuj według:

Opinia dodana przez
anonimous
11 miesięcy temu

Świetne żelazko!

Żelazko wysłużone ale jakże wierne i niezawodne. Mknie po materiale jak po maśle, wytwarza piękną parę i wciąż wygląda bardzo nowocześnie. Nic z niego nie kapie, nie hałasuje, nie pachnie spalenizną. Polecam!
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
11 miesięcy temu

Najlepsze Żelazko GC 3810 Azur Performer Plus

Posiadam od marca żelazko Philips GC 3810 Azur Performer Plus i jestem z niego bardzo zadowolona. Szybko się nagrzewa i jest bardzo lekkie. Wcześniej miałam problem z prasowaniem koszul męża i ubrankami córek teraz dzięki odpowiedniemu uderzeniu pary i końcówce Triple Precision wszystko jest wyprasowane perfekcyjnie. Polecam żelazko GC 3810 Azur Performer Plus każdej mamie bo dzięki firmir Philips wszystkie dziecięce ubranka są idealnie wyprasowane.
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.