Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

Agito.pl

  • Darmowa dostawa od 99 zł

Dołączona gwarancja: szczegóły

Klienci indywidualni: 24 miesięcy

Podobne produkty

Opis

Żelazko Bosch TDA 5024121 E Komfort i oszczędność na co dzień W oparciu o wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę wciąż proponujemy nowe rozwiązania – aby obowiązki domowe były coraz łatwiejsze, a w wielu wypadkach stały się prawdziwą przyjemnością. Sprzęty domowe Bosch kojarzone są z najwyższą funkcjonalnością i innowacyjnością; w naszych laboratoriach trwają nieustannie prace nad ich doskonaleniem. Dzięki temu możemy poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami, przyznawanymi co roku za doskonały design oraz nasz wkład w ochronę środowiska. Komfortowe prasowanie dla każdego Nasze żelazka są funkcjonalne i bezpieczne. Blokada kapania w niskich temperaturach i Air System gwarantuje bezpieczne prasowanie najdelikatniejszych tkanin. Wyłącznik bezpieczeństwa, który odcina nagrzewanie stopy, to idealne rozwiązanie dla zapominalskich.

Komfortowe prasowanie dla każdego Niezależnie jaki model wybierzesz, zawsze będziesz odczuwać satysfakcję z jego pracy. Żelazko Bosch TDA 502412 E o mocy 2400 W ze stopą ceramiczną Ceranium glissee, która odpowiada za idealną dystrybucję pary i ma doskonałe właściwości ślizgowe posiada wiele praktycznych właściwości. Do najważniejszych z nich należą: płynna regulacja temperatury, pionowe uderzenie pary, spryskiwacz (0,5 g na uderzenie), blokada kapania w niskich temperaturach DripStop, zabezpieczenie przed przegrzaniem, możliwość stosowania wody z kranu, kulkowe połączenie kabla z korpusem żelazka, duży przezroczysty zbiornik na wodę (350 ml), duży otwór ułatwiający napełnienie zbiornika wodą, łatwy do zwinięcia długi kabel z klamerką spinającą 2,5 m, ergonomiczny kształt, duże przyciski, miękki wygodny uchwyt, zapewnia precyzyjne prasowanie trudno dostępnych miejsc np. wokół guzików. Istnieje możliwość regulowania wytwarzania pary maksymalnie do 40 g/min., uderzenie pary wynosi 180 g/min., 5 stopniową regulację pary oraz system anticalc. Ustawienie pary ECO, pozwala na oszczędność energii do 25% i wody do 35% w porównaniu z ustawieniami "MAX". Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa
Żelazko automatycznie wyłączy się po 30 sek. jeśli zostanie pozostawione w pozycji poziomej lub przewróci się na bok, oraz po 8 minutach - jeśli zostanie odstawione pionowo. Dzięki temu nie musisz już wracać do domu, by sprawdzić, czy wyłączyłaś żelazko. Konsekwentne zasady Już od wielu dekad marka Bosch kojarzona jest z innowacyjną technologią, najwyższą jakością, niezawodnością i nowoczesnym wzornictwem. Swoją renomę zawdzięcza konsekwentnie realizowanej filozofii i sformułowanej w 1886 r. przez założyciela marki, Roberta Boscha, który powiedział: „Wolę stracić pieniądze niż Wasze zaufanie”. Od tej zasady nie odstąpiliśmy do dziś i w tym właśnie tkwi siła naszej marki. Jesteśmy autorami wielu pionierskich patentów, czego najlepszym przykładem są nasze, energooszczędne urządzenia gospodarstwa domowego.
Komfort i oszczędność na co dzień W oparciu o wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę wciąż proponujemy nowe rozwiązania – aby obowiązki domowe były coraz łatwiejsze, a w wielu wypadkach stały się prawdziwą przyjemnością. Sprzęty domowe Bosch kojarzone są z najwyższą funkcjonalnością i innowacyjnością; w naszych laboratoriach trwają nieustannie prace nad ich doskonaleniem. Dzięki temu możemy poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami, przyznawanymi co roku za doskonały design oraz nasz wkład w ochronę środowiska.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Główne cechy

Moc (W) 2400
Stopa Ceramiczna
Rodzaj produktu Żelazko
Pojemność zbiornika na wodę (l) 0.35

Funkcje

Prasowanie pionowe Tak
Silne uderzenia pary (g/min) 180
System antywapienny Tak
Blokada kapania Tak
System samooczyszczenia Tak
Automatyczne wyłączanie Tak

Charakterystyka techniczna

Wymiary (szer x gł x wys) 151 x 122 x 303 mm
Waga 1.8 kg
Kolor Biały/Zielony

Producent: Bosch

Używane razem

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby ocenić produkt

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.