Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

Agito.pl

  • Darmowa dostawa od 99 zł

Dołączona gwarancja: szczegóły

Klienci indywidualni: 24 miesięcy

Podobne produkty

Opis

Withings Wireless Scale WS-30 Bezprzewodowa waga łazienkowa iOS i Android
Za pomocą wagi łazienkowej Withings możesz śledzić na bieżąco wszystkie informacje potrzebne do skutecznego przejęcia kontroli nad swoim ciałem – wagę, wskaźnik masy ciała (BMI) oraz zawartość tkanki tłuszczowej. Waga Withings w najprostszy i najszybszy sposób poinformuje o utracie tłuszczu lub o przyroście masy mięśniowej. Specyfikacja techniczna: Sensory: Cztery czujniki wagowe; zakres ważenia: 0 – 180 kg; opatentowany detektor Kontroli Pozycji; dokładność skali: do 100g. Wyświetlacz: Wyświetlane jednostki: kg, lb, st.Duży graficzny wyświetlacz (2.4” x 1.6”), 128×64 pikseli. Białe, wysokokontrastowe napisy. Bezprzewodowa synchronizacja: Wi-Fi 802.11 b/g/n, WEP/WPA/WPA2-zabezpieczenie osobistym hasłem. Bluetooth Smart Ready (Bluetooth 4.0), waga jest kompatybilna z urządzeniami z systemem iOS. Waga: 2 kg. Materiał: Platforma wykonana z hartowanego szkła, dolna obudowa oraz rama wykonane z białego tworzywa sztucznego (ABS). Wymiary: 30×30,3×3,3cm. Zasilanie: 4x 1.5V AAA baterie alkaliczne. Średni czas działania baterii wynosi 1 rok. Pamięć: W przypadku braku możliwości synchronizowania bezprzewodowego, waga przechowuje do 116 odczytów. Profile użytkowników: Do 8 użytkowników z automatycznym rozpoznaniem, łatwy w utworzeniu profil użytkownika w aplikacji Withings. Brak przycisków na wadze. Wymagania Środowiskowe: Zakres temperatur przy użytkowaniu: od +5°C do +35 °C / zakres wilgotności względnej: od 30% do 80% (bez kondensacji).
Zakres temperatur przy przechowywaniu: od -10°C do- +50°C; zakres wilgotności względnej: od 10% do 90% (bez kondensacji). Wymagania programowe: waga jest kompatybilna z iPhone, iPad, iPod Touch (iOS 5.0 i wyżej), z dostępem do Internetu (3G or Wi-Fi). Dołączone oprogramowanie: Aplikacja Withings dla urządzeń z system iOS dostępna w AppStore. Własne konto na stronie Withings. W opakowaniu: Bezprzewodowa waga łazienkowa,
Instrukcja obsługi,
4 szt. podkładek na dywan ,
4 szt. baterii alkalicznych 1.5V AAA. Waga przyjazna rodzinie - jest ona w stanie rozpoznać do 8 członków rodziny! Każdy z nich może stworzyć swój własny profil użytkownika i mieć do niego natychmiastowy dostęp!

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólne

Typ uniwersalne

Producent: Withings

Używane razem

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby ocenić produkt

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.