Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | 1 pytanie

Sprzedawane przez:

Agito.pl

  • Darmowa dostawa od 99 zł

Dołączona gwarancja: szczegóły

Klienci indywidualni: 24 miesięcy

Podobne produkty

Opis

Wheel Stand GT to wysokiej jakości stojak dla kierownic Logitech/Thrustmaster, na którym mocuje się kierownice wraz z pedałami, służącymi do symulacji wyścigowych gier samochodowych. Stojak charakteryzuje się wysoką stabilnością, kompaktowymi wymiarami, niską wagą oraz szerokim wachlarzem regulacji i co najważniejsze, jest składany wraz z zamocowanym na nim sprzętem. Dzięki tej właściwości cały zestaw jest bardzo mobilny i nie zajmuje wiele miejsca. Tak więc po zakończeniu zabawy, całość możemy oprzeć o ścianę lub schować np. do szafy. Unikalna konstrukcja, oraz wysoka jakości materiałów użytych do budowy stojaka, zapewniają bezawaryjną pracę przez długie lata. Ważne cechy: Wysoka jakość materiałów, ręczny montaż.
Wheel Stand wykonany jest z rur oraz blachy wysokiej jakości.
Elementy stojaka są malowane proszkowo oraz ocynkowane galwanicznie.
Tuleje gumowe (zapobiegające ślizganiu się stojaka po podłodze) wykonane zostały z mieszanki gumowej (stosowanej w lotnictwie i sprzęcie medycznym) niebrudzącej podłogi.
Stabilny.
Mobilny i składany - kompaktowe wymiary i niska waga (zaledwie 5kg).
Zastosowana unikalna, sprężysta konstrukcja idealnie dostosowuje się do nierównego podłoża.
Regulowany - pełen zakres regulacji umożliwiający dostosowanie stojaka do każdego siedziska i wzrostu gracza. Kompatybilny z kierownicami: LOGITECH: Logitech Driving Force Logitech Driving Force Pro Logitech Driving Force GT Logitech Driving Force EX Logitech Driving Force FX THRUSTMASTER: Thrustmaster Ferrari F430 Force Feedback Thrustamater Ferrari Experience GT (PS3/PC) Thrustmaster Ferrari Red Legend (PS3/PC) Thrustamater Ferrari 458 Italia (Xbox360/PC) Thrustmaster Ferrari T80RS (Official PS4) Thrustmaster Ferrari T80RS - Drive Club (Official PS4)

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Charakterystyka techniczna

Kolor Czarny
Waga 5 kg
Inne pedały gazu oraz hamulca

Producent: Wheel Stand

Używane razem

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby ocenić produkt

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów (1 pytanie)


  • anonimous 10 miesięcy temu

    Czy ta kierownica pasuje do xboxa 360?