Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

Agito.pl

  • Darmowa dostawa od 99 zł

Dołączona gwarancja: szczegóły

Klienci indywidualni: 36 miesięcy

Podobne produkty

Opis

Absolutna wierność kolorów: Profesjonalny, skalibrowany, 27-calowy monitor AH-IPS 16:9 2560 x 1440 WQHD z podświetleniem LED Każdy monitor PA279Q jest fabrycznie skalibrowany tak, aby zapewniać jak największą dokładność reprodukcji kolorów. Aby upewnić się, że każdy egzemplarz PA248Q zapewnia najwyższą jakość, starannie mierzymy jego współczynnik Delta E, wartość gamma i skalę szarości. Monitor obsługuje standardy Gamma 2.2 dla komputerów PC oraz Gamma 1.8 dla komputerów Mac, dzięki czemu oferuje użytkownikom zwiększoną elastyczność. Każdy monitor PA279Q jest tak skonfigurowany, aby wartość parametru Delta E była mniejsza niż 3, co gwarantuje wiodącą na rynku dokładność odwzorowywania kolorów.
10-bitowy kolor zapewniający lepsze przejścia PA279Q oferuje 10-bitowe wyświetlanie kolorów i 12-bitową, wewnętrzną tabelę wyszukiwań (LUT), dzięki czemu zapewnia lepsze, dużo naturalniejsze przejścia pomiędzy barwami i odcieniami. Technologia IPS nowej generacji ASUS PA279Q wykorzystuje technologię wyświetlania AH-IPS (Advanced High-Performance In-Plane Switching) zapewniającą wysoką precyzję kolorów, jaśniejszy obraz i niższe zużycie energii. PA279Q zapewnia jasność rzędu 350cd/m² oraz wysoki kontrast 80 000 000:1 ASUS Smart Contrast Ratio. W PA279Q zastosowano panele AH-IPS o szerokim kącie widzenia 178° (poziomo)/ 178° (pionowo), które eliminują zmiany kolorów podczas oglądania niemal z każdego miejsca. Lepszy i szerszy widok Gęstość ekranu 109PPI oznacza, że na każdy cal matrycy przypada 109 pikseli RGB. W normalnych warunkach, im więcej ekran ma pikseli, tym więcej wymaga oświetlenia (lub zasilania), aby zapewnić dobrą jakość obrazu. Jednak dzięki podświetleniu LED, monitory PA279Q są w stanie zapewnić doskonały obraz przy jednoczesnej oszczędności energii. Idealne do pracy i zabawy Wyświetlacz WQHD daje o 77% więcej przestrzeni pulpitu, niż ekran full HD. Zapewnia też o 25% ostrzejszy obraz, niż typowy 27-calowy monitor full HD oraz płynniejsze animacje dzięki czasowi reakcji 5ms (GTG). Obraz w grach staje się znacznie bardziej żywy dzięki detalom wyświetlanym w pełnej gamie kolorystycznej. ASUS PA279Q to zdecydowanie najlepszy wybór zarówno do pracy, jak i zabawy.
Funkcja Uniformity Compensation ASUS PA279Q wyposażony jest w funkcję Uniformity Compensation, dzięki której pomaga rozwiązać problemy związane z fluktuacjami jasności i kolorów w różnych częściach ekranu. Poniższy wykres pokazuje różnicę pomiędzy luminacją odnotowaną dla każdego punktu na ekranie w porównaniu z centralnym punktem odniesienia. W idealnych warunkach różnica powinna wynosić od -3% do 2%. Funkcja Uniformity Compensation może zostać uruchomiona z poziomu menu ekranu w celu eliminacji niespójności kolorów. 6-osiowa, niezależna regulacja kolorów Monitor umożliwia regulację barwy i nasycenia oraz zmianę ustawień dla każdego z sześciu kolorów z osobna (czerwonego, zielonego, niebieskiego, niebieskozielonego, magenta i żółtego) bez wpływu na wyświetlanie innych kolorów. Ekskluzywna innowacja i design firmy ASUS Technologia SPLENDID Video Intelligence Technologia ASUS Splendid Video Intelligence opiera się na systemie, który analizuje i ustala, co w danej chwili robi użytkownik i odpowiednio dostosowuje ustawienia monitora, aby zapewnić wierność kolorów i obrazu. Za pomocą klawisza skrótu można wybrać jeden z siedmiu trybów wyświetlania (Sceneria, Kino, Adobe RGB, sRGB, Standardowy oraz dwa tryby użytkownika). Funkcje Picture-in-Picture i Picture-by-Picture Ekskluzywne funkcje Picture-in-Picture i Picture-by-Picture umożliwiają użytkownikom wyświetlanie obrazu z różnych źródeł w dowolny sposób na ekranie Funkcje PIP i PBP umożliwiają użytkownikom wyświetlanie obrazów pochodzących z różnych źródeł.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Wyświetlacz

Przekątna 27 cal
Technologia IPS
Rozdzielczość UHD (4K)
Optymalna rozdzielczość 3840 x 2160
Rodzaj podświetlenia LED
Proporcje obrazu 16:9
Format obrazu Wide
Jasność 300 cd/m²
Czas reakcji 5 ms
Kąty widzenia pionowe/poziome 178 / 178 stopni
Kontrast typowy 1000:1
Kontrast dynamiczny 100000000:1
Rozstaw pikseli 0.155 mm
Czas odświeżania w pionie 23 - 80 Hz
Ilość kolorów 1.07 miliona

Informacje użytkowe

Funkcje wyróżniające Głośniki
Montaż na ścianie VESA 100 x 100 mm
Technologie Trace Free SPLENDID Video Intelligence GamePlus PIP PBP HDCP Low blue light VividPixel
Zawartość opakowania kabel audio kabel zasilający Kabel Display Port Instrukcja obsługi

Połączenie

Złącza wideo 1 x Display port 1 x mini Display port
Złącza audio 1 x 3.5 mm Mini-jack
Złącza do przesyłania danych Kensington Lock

Cechy ogólne

Seria Profesjonalne
Pobór mocy 60 W
Kolor Czarny
Waga 7.7 kg
Długość 624.96 mm
Wysokość 220.06 mm
Szerokość 407.76 mm

Ergonomia

90°
Nachylenie 5° - 20°
Obrót 60° - 60°
Regulacja wysokości 150 mm

Producent: ASUS

Używane razem

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby ocenić produkt

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.