Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

Agito.pl

  • Darmowa dostawa od 99 zł

Dołączona gwarancja: szczegóły

Klienci indywidualni: 24 miesięcy

Podobne produkty

Opis

Samsung RS 7677 FHCSL lodówka typu SideBySide o pojemności 543 litrów posiada technologię No Frost, kostkarkę Clear View, wyświetlacz LED oraz wyjątkową technologię chłodzenia Twin Cooling.
Więcej miejsca w zamrażarce, więcej lodu

Kostkarka Clear View jest wbudowana w drzwi zamrażarki, dzięki czemu zyskujesz cenną dodatkową przestrzeń w postaci dwóch półek w zamrażarce. Nie oznacza to jednak, że szybko skończy się lód podczas letNiej imprezy, poNieważ kostkarka ma pojemność 2 kg, a przezroczysty zbiornik pozwala łatwo kontrolować, ile lodu zostało.
Łatwiejszy dostęp do ulubionych dań

Z uchwytem Easy Handle otwieraNie lodówki jest o wiele łatwiejsze. Z lekkością i bez użycia siły otworzysz lodówkę, a świat ukochanych potraw staNie przed Tobą otworem.
Idealna jasność wnętrza

Wydajne, wieżowe oświetleNie LED jest bardziej estetyczne i ma delikatNiejszą barwę niż standardowe. DokładNie oświetla każdy zakamarek lodówki dzięki czemu łatwiej i szybciej znajdziesz szukany produkt. Ponadto oświetleNie LEDowe Nie emituje ciepła, dlatego lodówka Nie musi zużywać dodatkowej energii na utrzymaNie odpowiedNiej temperatury.
Elastyczność w zakresie przechowywania

Wsuwana i składana półka zapewnia jeszcze większą dowolność układu przechowywania. Dzięki temu rozwiązaniu można bez trudu schować duże butelki czy też wysokie lub pokaźnych rozmiarów pojemniki i zapomNieć o Niewykorzystanej przestrzeni.
Z myślą o lepszym chłodzeniu

Technologia chłodzenia Twin Cooling™ umożliwia Niezależne chłodzeNie komór chłodziarki i zamrażarki. Precyzyjne sterowaNie temperaturą oraz Niezależne wentylatory gwarantują odpowiedni poziom wilgotności w danej komorze, co przekłada się na optymalne warunki przechowywania szybko psujących się produktów oraz dłuższe zachowaNie ich świeżości.
Błyskawiczny dostęp do lodu i wody

Dystrybutor lodu i wody to prosty sposób na orzeźwieNie, a do tego jest elegancko wykończony w kolorze chłodnego błękitu. Za jednym naciśnięciem przycisku możesz nalać sobie chłodnej filtrowanej wody lub napełnić pojemnik lodem.
Informacje i kontrola pod ręką

Znajdujący się na drzwiach lodówki Niebieski wyświetlacz LED błyskawiczNie dostarczy Ci najważNiejszych informacji dotyczących pracy urządzenia. Dzięki Niemu dowiesz się, czy koNieczna jest wymiana filtra oraz jaka temperatura panuje wewnątrz każdej z komór chłodziarko-zamrażarki. Za jego pomocą uruchomisz Także dozownik wody i lodu, lub zmienisz tryb pracy lodówki.
Ozdoba każdej kuchni

GotowaNie staje się jeszcze przyjemNiejsze w stylowym i nowoczesnym otoczeniu. Eleganckie liNie i wykończeNie chłodziarko-zamrażarki Nie tylko ozdobi Twoją kuchnię, ale sprawi rówNież, że chętNiej sięgNiesz po ulubione potrawy. Zachwycisz gości Nie tylko jakością dań, ale też wyjątkowym wystrojem swojego domu.
Jak działa Samsung No Frost?

System chłodzenia Samsung No Frost polega na ciągłym obiegu chłodnego powietrza wewnątrz lodówki i usuwaniu z Niej wilgoci, która przyspiesza psucie się żywności. Do środka nawiewane jest zimne, pozbawione wilgoci powietrze, dlatego ani na ściankach, ani na produktach Nie osadza się szron i lód. Żywność dłużej zachowuje świeżość i apetyczny wygląd, a lodówki Nie trzeba rozmrażać. Technologia No Frost zapewnia bardziej higieniczne warunki i wydłuża czas przechowywania żywności. Dlaczego Nie trzeba rozmrażać lodówki Samsung No Frost? Dzięki wymuszonemu obiegowi zimnego powietrza cała wilgoć gromadzi się na parowniku, znajdującym się za tylną ścianką lodówki. Tam zamienia się w lód, który pod wpływem działania grzałki topNieje i zostaje odparowany na zewnątrz. Lodówka Samsung No Frost Nie gromadzi więc na dłużej cząstek lodu, dlatego Nie trzeba jej rozmrażać. Wszystko odbywa się automatyczNie, bez Twojego udziału.
Cicha praca i niski pobór energii

Dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym kompresor automatyczNie dostosowuje swoją prędkość do zapotrzebowania na chłodzeNie. W reakcji na ciepłą żywność czy częste otwieraNie lodówki dostarcza więcej zimnego powietrza, a kiedy jest chłodno, oszczędza energię. Optymalna praca kompresora pozwala obniżyć rachunki za prąd, zapewniając też Niezwykle cichą pracę urządzenia.
Wydłużona żywotność lodówki

10 lat gwarancji na kompresor Digital Inverter Dzięki udoskonalonej jakości komponentów kompresor Digital Inverter jest w idealnym staNie nawet po 10 latach użytkowania.
Big Box

Większa przestrzeń szuflad Big Box czyni je idealnymi do przechowywania dużych produktów. Schowaj w nich duże owoce, warzywa lub pudełka i zaoszczędź miejsce na półkach lodówki. Co więcej, szuflady Big Box posiadają otwieraną pokrywę, która pozwoli na dłużej zachować świeżość potraw.
Minibarek

Dzięki minibarkowi jeszcze szybciej ugasisz pragNieNie w upalne dni. Aby uzyskać dostęp do idealNie schłodzonych ulubionych napojów wystarczy otworzyć specjalne drzwiczki, które posłużą Także jako półka. Oszczędzasz tym samym Nie tylko na czasie! Główna komora lodówki traci mNiej zimna, przez co zmNiejsza się zużycie energii potrzebnej na utrzymaNie odpowiedNiej temperatury wewnątrz lodówki.
Technologia Multi Flow

Chłodne powietrze przepływa przez liczne otwory na wysokości każdej półki, zapewniając równomierne chłodzeNie w całej lodówce oraz szybki powrót do właściwej temperatury po otwarciu i zamknięciu drzwi. Dzięki utrzymaniu stabilnej temperatury żywność jest cały czas przechowywana w chłodzie, a co się z tym wiąże – dłużej zachowuje świeżość.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Cechy ogólne

Typ urządzenia Lodówka side by side
NO FROST System chłodzenia lodówki Tak
NO FROST System chłodzenia zamrażalki Tak
Całkowita pojemność netto (l) 543
Klasa energetyczna A+
Pojemność netto zamrażarki (l) 184
Pojemność netto chłodziarki (l) 359
Dozownik wody Tak
Dozownik lodu Tak

Lodówka

System rozmrażania chłodziarki Automatyczne

Zamrażarka

Liczba szuflad w zamrażarce 2
Zdolność zamrażania (kg / 24h) 24

Design

Inox Tak
Kolor Srebrny
Obustronny montaż drzwi Nie
Wymiary (WxSxG cm) 178.9 x 91.2 x 71.2

Szczegóły techniczne

Liczba kompresorów 1
Wysokość 178.9 cm
Szerokość 91.2 cm
Głębokość 71.2 cm

Producent: Samsung

Używane razem

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby ocenić produkt

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.