Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

Agito.pl

  • Darmowa dostawa od 99 zł

Dołączona gwarancja: szczegóły

Klienci indywidualni: 24 miesięcy

Podobne produkty

Opis

Bosch KGN 49AI22 chłodziarko-zamrażarka NoFrost w klasie efektywności energetycznej A+ i szufladą HydroFresh: przedłuża świeżość przechowywanych w niej owoców i warzyw nawet dwukrotnie. Szuflada HydroFresh utrzymuje świeżość owoców i warzyw do dwóch razy dłużej dzięki optymalnej wilgotności. FreshSense: utrzymuje stałą temperaturę wewnątrz chłodziarki, aby przechowywane w niej produkty pozostały dłużej świeże. System MultiAirflow: stała i równomierna cyrkulacja powietrza na wszystkich poziomach chłodziarki dla lepszej kondycji produktów. ChillerBox: niższa temperatura w stosunku do temperatury panującej w całej chłodziarce - utrzymuje mięso i ryby do 2 x dłużej. NoFrost: nigdy więcej rozmrażania. Przechowywane produkty nie pokryją się nigdy lodem ani szronem - oszczędność czasu i wygoda. AirFresh Nigdy więcej przykrych zapachów w lodówce! Dzięki zastosowaniu aktywnych filtrów węglowych, niemiły zapach usuwany z wnętrza chłodziarki i nie przenosi się na inną żywność.

Alarm optyczny i dźwiękowy Zdarza Ci się zapomnieć o zamknięciu drzwi chłodziarki lub pozostawić je uchylone? Teraz nie jest to już problemem - specjalny system poinformuje Cię dźwiękowo i optycznie o konieczności domknięcia drzwi.

Automatyczne Odszranianie Część chłodnicza urządzenia odszrania się samoczynnie w regularnych odstępach czasu. Powstająca przy tym wilgoć zostaje odprowadzona na zewnątrz chłodziarki a następnie wyparowuje.

ChillerSafe Z myślą o delikatnych produktach (takich jak ryby i mięso) opracowano specjalną komorę, która pozwala na przechowywanie żywności w optymalnych warunkach (od -2 do 3st. C), tym samym zachowując ich świeżość na dłużej.

Elektroniczna regulacja temperatury Elektroniczny system sterowania pozwala na skutecznie i precyzyjnie regulowanie panującej wewnątrz urządzenia temperatury. Uzyskanie optymalnych warunków do przechowywania żywności jeszcze nigdy nie było tak proste.

HydroFresh Innowacyjna szuflada o regulowanej wilgotności pozwoli owocom i warzywom dłużej zachować apetyczną świeżość. Suwak odpowiadający za sterowanie pozwoli łatwo dostosować jej wnętrze do naszych potrzeb, a pofałdowane dno ochroni przechowywane w niej produkty przed zbierającą się w szufladzie wodą.

Kalendarz przechowywania żywności Dzięki umieszczeniu wewnątrz urządzenia prostych i czytelnych piktogramów, przedstawiających artykuły spożywcze i zalecany czas ich przechowywania pomaga w optymalny i bezpieczny sposób przechowywać żywość

Możliwość przełożenia drzwi Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika - dzięki możliwości zmiany kierunku otwierania drzwi (dokładny opis zawarty jest w instrukcji) można dostosować je do własnych wymagań.

Multi-AirFlow Zaawansowany obieg powietrza wewnątrz chłodziarki pozwala szybką i skuteczną korektę lokalnych wahań temperatury – szczególnie istotne jest to w momencie otwierania drzwi, kiedy dopływ ciepłego powietrza mógłby zakłócić proces chłodzenia delikatniejszych produktów.

No frost System obiegu powietrza, który kontroluje poziom wilgotności w chłodziarce. Efektem działania systemu jest dłuższa świeżość przechowywanej żywności i brak szronu we wnętrzu chłodziarki.

Oświetlenie LED Charakteryzuje się wysoką niezawodnością, niskim zużyciem energii elektrycznej, komfortowym dla oczu światłem oraz wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem, podkreślającym nowoczesny wygląd urządzenia.

Stelaż na butelki Wygodny i elegancki stelaż, umożliwiający bezpieczne przechowywanie butelek przy minimalnym wykorzystaniu miejsca. Umożliwia łatwy i szybki dostęp do ulubionych napojów.

Superchłodzenie Funkcja pozwalająca na ochronę znajdujących się w chłodziarce produktów przed ogrzaniem w przypadku dokładania dużej ilości świeżej żywności. Obniżenie temperatury wewnątrz chłodziarki pozwala szybciej je ochłodzić, jednocześnie zachowując optymalne warunki dla reszty produktów. Funkcja wyłącza się automatycznie po sześciu godzinach.

Supercicha Nowoczesna lodówka powinna działać bez informowania o tym uciążliwym hałasem. Zastosowanie zaawansowanych technologicznie materiałów i optymalizacja funkcjonowania wszystkich systemów urządzenia pozwoliły na znaczącą redukcję hałasu, dzięki czemu z powodzeniem można umieścić ją w otwartej kuchni.

Supermrożenie Pozwala na zminimalizowanie potencjalnie szkodliwego wpływu, jaki na zamrożone już produkty wywiera załadowanie dużej ilości świeżej żywności. Dzięki zaplanowanej z wyprzedzeniem mobilizacji rezerw zimna w systemie chłodniczym nawet duże partie mrożone są szybko i dokładnie, a po osiągnięciu zaplanowanej temperatury urządzenie automatycznie przełącza się na normalny tryb działania. Klasa energetyczna A+
Zapewnia bardzo niskie zużycie energii elektrycznej, co przekłada się na mniejsze rachunki za prąd oraz dbałość o środowisko naturalne. Nagroda SuperBrands Polska Prestiżowe wyróżnienie, przyznawane markom, które dzięki bogatej ofercie i wyjątkowości swoich produktów osiągnęły wysoką reputację w branży. Stanowi ono gwarancję wysokiej jakości i funkcjonalności oznaczonych nimi urządzeń.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Cechy ogólne

Typ urządzenia Lodówko-zamrażarka
NO FROST System chłodzenia lodówki Tak
NO FROST System chłodzenia zamrażalki Tak
Całkowita pojemność netto (l) 389
Klasa energetyczna A+
Pojemność netto zamrażarki (l) 82
Pojemność netto chłodziarki (l) 307
Zużycie energii (kWh / 24h) 345 kWh
Dozownik wody Nie
Dozownik lodu Nie

Lodówka

Ilość półek 4
System rozmrażania chłodziarki Automatyczne
Ilość półek na drzwiach 4 balkoniki

Zamrażarka

Liczba szuflad w zamrażarce 3
Zdolność zamrażania (kg / 24h) 18

Design

Inox Tak
Kolor Srebrny
Obustronny montaż drzwi Tak

Funkcje i bezpieczeństwo

Supermrożenie Tak
Superchłodzenie tak

Szczegóły techniczne

Liczba kompresorów 1
Poziom hałasu (dB) 43 dB
Wysokość 200 cm
Szerokość 70 cm
Głębokość 75 cm
Waga (kg) 82 kg

Producent: Bosch

Używane razem

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby ocenić produkt

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.