Witamy,

Moje konto
zaloguj się

Nie posiadasz konta? Kliknij tutaj

Mój koszyk

Produkty
Ekspres do kawy Bosch TAS 4012 EE Tassimo
Ekspres do kawy Bosch TAS 4012 EE Tassimo

Ekspres do kawy Bosch TAS 4012 EE Tassimo

porównaj
Tego produktu nie ma już w ofercie
Opis
   
     

 

 

 

Ekspres do kawy Bosch TAS 4012 EE Tassimo

 

 
 

Jeden przycisk wiele możliwości

Tassimo to innowacyjny system, za pomocą którego przyrządzisz gorący napój dokładnie taki, na jaki masz ochotę. Gdy zażyczysz sobie latte macchiato, cappuccino, espresso czy gorącą czekoladę wystarczy, wybrać odpowiednią kapsułkę T-DISC i nacisnąć jeden przycisk. Ekspres odczytuje kod kreskowy z kapsułki, dobierająca wymaganą ilość wody, temperaturę i czas parzenia.

 

Nasz ekspres dokładnie wie czego oczekujesz!

Posiada w pełni automatyczne rozpoznawanie i przygotowywanie napoju, z możliwością regulacji parametrów.

Wskaźniki LED w sposób czytelny informują o bieżącym etapie pracy. Inteligentny system zapobiega przenoszeniu smaków miedzy napojami. Cały proces zaparzania odbywa się wewnątrz kapsułki i zakończony jest automatycznym procesem czyszczenia dystrybutora kawy para wodna.

Podstawka na filiżanki z regulacja wysokości umożliwia przygotowanie napojów w filiżankach lub wysokich szklankach oraz automatyczne programy czyszczenia i odkamieniania, dzięki którym możesz poświęcić czas wyłącznie swoim gościom!

 
     
     
 
 
 
     
     
 

Ekspresy na kapsułki Tassimo - Seria T 40 - elegancja i styl.

 

Innowacyjny, ekonomiczny i niezawodny – ekspres T40 to doskonały wybór. Doskonały jest także jego design: w roku 2009 międzynarodowe jury przyznało T40 nagrodę reddot design award za wybitne wzornictwo. T40 wyróżniono także w testach konsumenckich za niezawodność, jakość i niskie zużycie energii. Modele T40 są dostępne w czterech kolorach. Ekspres świetnie prezentuje się w każdej kuchni. Jest idealny dla wszystkich, których zachwyca różnorodność!


Model TAS 4012 EE to ekspres na kapsułki Tassimo (T_DISC), automatycznie przyrządza kawę espresso, latte, cappuccino, czekolady i herbaty. Obsługa jest automatyczna za jednym przyciskiem. Dodatkowo ekspres posiada wiele innych praktycznych funkcji: inteligentne rozpoznawanie napojów na podstawie kodów kreskowych z każdego T-DISC, regulacja mocy napojów, automatyczne programy czyszczenia i odkamieniania, energooszczędny, przepływowy podgrzewacz wody, wyjmowany pojemnik na wodę 2 l.

Specjalna budowa kapsułki T-DISC z hermetycznie zapakowaną świeżo zmieloną kawą, gwarantuje perfekcyjne przygotowanie każdej filiżanki. Innowacyjny T-DISC z płynnym mlekiem dostarcza wyśmienitą mleczną piankę do latte macchiato i cappuccino. Istnieje możliwość regulowania mocy kawy: w pełni automatyczny proces przygotowania napojów może być w każdej chwili przerwany albo wydłużony.

5 wskaźników LED informuje o aktualnym stanie pracy: trybie standby, trybie automatycznym i manualnym, konieczności dolania wody czy potrzebie odkamieniania, wyjmowaną podstawkę na filiżankę z regulacją wysokości. Istnieje możliwość używania filiżanek do espresso, latte, kubków termicznych, itp., szybki start następuje dzięki innowacyjnemu przepływowemu podgrzewaczowi wody: urządzenie po włączeniu jest natychmiast gotowe do pracy, jest energooszczędny: urządzenie automatycznie przechodzi w stan stand-by po każdym procesie parzenia, system zapobiegający przenoszeniu smaków: całkowicie automatyczny proces czyszczenia parą wodną czyści dystrybutor kawy po każdym parzeniu, automatyczny proces czyszczenia i odkamieniania ze specjalną serwisową kapsułką T-DISC (w komplecie z urządzeniem).

 
     
     
     
  Konsekwentne zasady

Już od wielu dekad marka Bosch kojarzona jest z innowacyjną technologią, najwyższą jakością, niezawodnością i nowoczesnym wzornictwem. Swoją renomę zawdzięcza konsekwentnie realizowanej filozofii i sformułowanej w 1886 r. przez założyciela marki, Roberta Boscha, który powiedział: „Wolę stracić pieniądze niż Wasze zaufanie”. Od tej zasady nie odstąpiliśmy do dziś i w tym właśnie tkwi siła naszej marki. Jesteśmy autorami wielu pionierskich patentów, czego najlepszym przykładem są nasze, energooszczędne urządzenia gospodarstwa domowego.

 
     
 

 
     
 

Komfort i oszczędność na co dzień

W oparciu o wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę wciąż proponujemy nowe rozwiązania – aby obowiązki domowe były coraz łatwiejsze, a w wielu wypadkach stały się prawdziwą przyjemnością. Sprzęty domowe Bosch kojarzone są z najwyższą funkcjonalnością i innowacyjnością; w naszych laboratoriach trwają nieustannie prace nad ich doskonaleniem. Dzięki temu możemy poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami, przyznawanymi co roku za doskonały design oraz nasz wkład w ochronę środowiska.

 

 

Producent: BOSCH
Specyfikacje

Ekspres do kawy Bosch TAS 4012 EE Tassimo

Kod: TAS4012EE
Ogólne dane techniczne

Moc:

1300 W

Typ urządzenia:

Automatyczny

Rodzaj napoju:

Cappuccino
kawa
gorąca czekolada
Caffe crema
Latte macchiato
Espresso
herbata

Pojemność zbiornika na wodę:

2 l

Pojemność filiżanki:

1

Ciśnienie:

3.3 barów

Zasilanie:

Kapsułkach

Funkcje i programy

Cappuccino System:

Tak

System ciepłej wody (herbata):

Tak

System usuwania kamienia:

Tak

Funkcja samoczyszczenia:

Tak

Dane techniczne

Waga:

2.74 kg

Kolor:

Czarny

Wyjmowany pojemnik na wodę:

Tak

Wyjmowana tacka:

Tak

Pozostałe dane:

długość kabla zasilania


 
Pytania i odpowiedzi klientów
Zadaj pytanie!
Otrzymasz szybką odpowiedź od innych użytkowników
zaloguj się
Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie. Dodaj recenzję jako pierwszy!

Zostaw nam swoją opinię i pomóż innym użytkownikom znaleźć najlepszy produkt!

napisz recenzję
Napisz recenzję Jesteś posiadaczem produktu bądź testowałeś produkt? Jesteś ekspertem w tej dziedzinie i chcesz poinformować innych użytkowników o zaletach i wadach produktu? Napisz recenzję i pomóż innym użytkownikom w podjęciu właściwej decyzji!
Ocena*
Oceń ten produkt: Przypisz pięć gwiazdek, jeżeli jesteś bardzo zadowolony z produktu, jego cech/funkcjonalności, jedną jeżeli nie jesteś z niego zadowolony.
Tytuł receznji*
Wpisz tytuł, który jest odpowiedni dla recenzji: użyj słów kluczowych z opisu, który zamierzasz napisać.
Galeria zdjęć/wideo
Załącz plik ze zdjęciem
Załącz plik video
Nagraj recenzję wideo
Załącz zdjęcia lub filmy wideo, które odnoszą się tylko i wyłącznie do produktu który oceniasz i weź pod uwagę nasze zalecenia:
  • Maksymalna ilość zdjęć: 10;
  • Maksymalny czas trwania nagrania wideo: 10 minut;
  • Maksymalny rozmiar pliku wideo:100 Mb;
  • Formaty dozwolone dla recenzji wideo: mov, mpg, mpeg, mp4, m4v, avi, 3gp, 3gp2, webm, flv, f4v, wmv.
Załadowane pliki
Ładuje video:
Szczegóły recenzji *
Zapoznaj się dokładniej z produktem i napisz swoją opinię opierając się na charakterystykach produktu i/lub sposobu użytkowania.
Spróbuj odpowiedzieć na następujące pytania:
  • Produkt spełnił Twoje oczekiwania?
  • Co się Tobie podoba a co nie w tym produkcie?
  • Zarekomendowałbyś ten produkt?
Oferuje informacje prawdziwe i poprawne, przy użyciu odpowiedniego języka i zapewnia, że zachowujesz zasady moderacji Warunki korzystania.

Pola oznaczone * są obowiązkowe
opublikowanie opinii oznacza,że zapoznałeś się i w pełni akceptujesz Regulaminu Sklepu Regulamin sklepu

publikuj