Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

Agito.pl

Zobacz powiązane produkty:

Podobne produkty

Opis

4+ Nutrition Thinfat 120kap - Skutecznie usuwa tłuszcz
- Wspomaga odchudzanie
- Wspomaga pracę układu sercowo-naczyniowego

ThinFat+ dzięki unikalnemu połączeniu L-karnityny, CLA i ketonów malinowych sprawdza się jako skuteczny środek wspomagający spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej.

CLA (Conjugated Linoleic Acid - Sprzeżony kwas linolowym -) jest zmodyfikowanym kwasem tłuszczowym występującym w niewielkich ilościach w naszym pożywieniu. Zastosowanie CLA jako suplementu diety wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej (hamuje proces powstawania i rozrostu komórek tłuszczowych), poprawia witalność, oraz zwiększa rezerwy energetyczne organizmu.

L-karnityna jest naturalną substancją zwaną witamina BT. Ma szczególne znaczenie w regulacji poziomu lipidów w naszym organizmie. Stosowanie L-karnityny przed wysiłkiem fizycznym uaktywnia zalegający tłuszcz, dzięki czemu zostaje on błyskawicznie przekształcony w energię, co skutkuje niemal podwójną liczbą spalonych kalorii.

Stosowanie L-karnityny przeciwdziała zmęczeniu, skraca okres regeneracji powysiłkowej, podnosi wydolność organizmu oraz znacznie redukuje tkankę tłuszczową zapobiegając pojawieniu się efektu jo-jo. Zwiększa podstawowe parametry treningowe, tj. wydolność tlenową, siłę, szybkość i masę mięśniową. Zawarte w preparacie aminokwasy L-arginina i L-ornityna potęgują działanie L-karnityny skutecznie zwiększając rozpad tkanki tłuszczowej. L-karnityna działa najlepiej w parze z wysiłkiem fizycznym.

Ketony malinowe to związki aromatyczne, które znajdują się w czerwonych malinach. Ich obecność znana jest od dawna, ponieważ od długiego czasu wykorzystuje się je w branży kosmetycznej, perfumeryjnej oraz spożywczej. Ale doniesienia o odchudzających właściwościach ketonów malinowych pojawiły się stosunkowo niedawno.

Najogólniej rzecz ujmując ketony malinowe odpowiadają za zahamowanie przyrostu masy ciała, przyspieszenie metabolizmu oraz wzrost temperatury ciała. Można więc powiedzieć, że działają podobnie jak inne termogeniki. Tym bardziej, że budowa strukturalna ketonów malinowych zbliżona jest do struktury znanych i wykorzystywanych w odchudzaniu związków lipolitycznych (np. kapsaicyna, synferyna).

Ketony malinowe są związkiem, który reguluje poziom adiponektyny, polipeptydowego hormonu, który wytwarzany jest i wydzielany do krwi przez dojrzałe komórki tłuszczowe. Niski poziom apipodektyny jest uważany za czynnik prowadzący do rozwoju cukrzycy typu 2. Zwiększenie poziomu apipodektyny poprzez przyjmowanie tabletek zawierających ketony malinowe znacząco zmniejsza stopień otyłości u osób, które poddały się takiej kuracji.

Ketony malinowe odpowiadają także za regulowanie poziomu noradrenaliny, co z kolei prowadzi do niewielkiego wzrostu ogólnej temperatury ciała i przyspiesza proces odchudzania. Działania ketonów malinowych potwierdzają testy przeprowadzone na myszach Dokonali ich naukowcy z Ehime University School of Medicine. Gryzonie przebywały na wysokotłuszczowej diecie przez 6 tygodni. Następnie dieta została wzbogacona o ketony malinowe i trwała kolejnych 5 tygodni. Efekty okazały się zaskakujące. Dodatek ketonów malinowych sprawił, że u myszy nie zgromadził się tłuszcz brzuszny, a jednocześnie zapobiegł negatywnemu oddziaływaniu diety wysokotłuszczowej na wątrobę. Dawkowanie: 3 kapsułki dziennie popić wodą. Wartości odżywcze: SKŁADNIKI AKTYWNE ThinFat+ Porcja 3kaps Ilość porcji w opakowaniu 40 Opakowanie 120kaps Zawartość jednej porcji zaw: L-karnityna 540 mg Sprzężony kwas linolowy 432 mg Ekstrakt z malin 375 mg Dodanie ketonów 367,5 mg Likopen 3,60 mg Witamina E 14,7 mg

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje


Producent: 4+ Nutritition

Używane razem

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby ocenić produkt

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.